Ana sayfa

Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Şirketin bilimsel standart yönetim sistemi ve mükemmel kalite yönetim sistemi ve mükemmel hizmet ve düşünceli satış sonrası servis sistemi vardır. Gelişmiş teknoloji giriş, mükemmel hidrolik sistem seçimi. Hassas ve istikrarlı ve verimli mekanik tasarım ilkesi! Mükemmel üretim ekipmanları, güçlü teknik gücü, gelişmiş işleme yeteneği, komple test tesisleri.Yüksek performans ve daha iyi hizmet! Kesme makinemiz ve diğer ekipmanlarımız ayakkabı, deri eşya, bavul, araba dekorasyonu, giyim, şapka, ahşap, plastik ambalajda yaygın olarak kullanılmaktadır. yenilikçi ve dürüst hizmet felsefemizle kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerimize en iyi çözümü sunmak için çalışıyoruz.

  • OEM / ODM
    Firmamız, kesme makinelerini entegre eden, geliştiren, tasarlayan, üreten, satan ve teknik servis veren bir şirkettir. Biz uzun bir süre zarfında birikmiştik ve çok çeşitli ekipman ve teçhizata sahibiz. Programlanabilir kontrol otomasyon modelinden mekanik kesme makinesinden hidrolik kesme makinesine kadar, ekonomik faydalı model, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda iyi bilinen 80'den fazla teknik özellik bulunmaktadır.

  • Ar-Ge
    Son yıllarda, şirket bilim ve teknoloji yenilik gelişimi, sürekli evde ve dışındaki ileri teknoloji ve modern yönetim modu tanıtan, kurmak ve ürün araştırma ve geliştirme, üretim ve satış kurulum, test ve bakım servis sistemi, hız geliştirmek bağlıyoruz up ürün yüksek teknoloji ürünü araştırma ve geliştirme, ürün yaygın olarak ayakkabı, çanta, deri eşya ve diğer sanayi, ürünler de dahil olmak üzere ülke çapında, yerli ve yabancı tüccarlar tarafından tercih satmak kullanılabilir.

İletişim bilgileri
Jiangsu Yaoyu Shoe Machinery CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Li

Tel: 8613770064019

Faks: +86-515-8880-4139

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)